Warning: A non-numeric value encountered in /home/seus/domains/ecochata.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

Meble z palet do domu

Wykonujemy funkcjonalne meble z palet euro i innych.

Poznaj zalety naszych mebli z palet

Meble z palet mogą zamienić Twoje wnętrze w modne i zarazem komfortowe miejsce do życia. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju meble z palet, które możesz wybrać zgodnie z aktualnymi potrzebami. Ręcznie tworzone meble z palet charakteryzują się wyjątkową trwałością. Co więcej, naturalne materiały, które wykorzystujemy w trakcie procesu produkcji, zapewniają komfortowe użytkowanie przez długi czas.

Meble z palet wykonujemy na indywidualne zamówienie, dlatego popuść wodze wyobraźni i zaprojektuj przedmiot idealnie dopasowany do charakteru i aranżacji Twojego wnętrza. Obok niebanalnego wyglądu, meble z palet gwarantują także wysoką funkcjonalność, co docenisz zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach.

Suszone palety – Dzięki temu, że do produkcji mebli wykorzystujemy suszone drewno, skutecznie minimalizujemy ryzyko pęknięć oraz rozwoju drobnoustrojów czy pleśni.

Meble z palet na zamówienie – Projekt mebla dostosowujemy do specyfiki Twojego pomieszczenia oraz Twoich potrzeb. Wykonamy również mebel, który samodzielnie zaprojektujesz!

Szerokie możliwości wykańczania mebli – Drewno możemy obrobić na gładko bądź nie. Wykonujemy również meble postarzane – szczotkowane.

Sam wybierz kolor mebli – Przedstawione na zdjęciach meble w znakomitej większości nie są pomalowane. To dlatego, że decyzję o wyborze koloru oraz rodzaju powłoki podejmujesz Ty.

Suszone palety

Dzięki temu, że do produkcji mebli wykorzystujemy suszone drewno, skutecznie minimalizujemy ryzyko pęknięć oraz rozwoju drobnoustrojów czy pleśni.

Meble z palet na zamówienie

Projekt mebla dostosowujemy do specyfiki Twojego pomieszczenia oraz Twoich potrzeb. Wykonamy również mebel, który samodzielnie zaprojektujesz!

Szereg możliwości wykończenia mebli

Drewno możemy obrobić na gładko bądź nie. Wykonujemy również meble postarzane – szczotkowane.

Możliwość wyboru koloru mebli

Sam wybierz kolor mebli – Przedstawione na zdjęciach meble w znakomitej większości nie są pomalowane. To dlatego, że decyzję o wyborze koloru oraz rodzaju powłoki podejmujesz Ty.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress