Ekologiczne auta VW

Ekologia we współczesnym świecie odgrywa bardzo dużą rolę. To już nie chwilowy trend, a ważna część naszego życia. Motoryzacja także nie jest na nią obojętna, stąd też powstaje coraz więcej samochodów zasilanych energią elektryczną. Marka Volkswagen jest pionierem w tej dziedzinie. Przyjrzyjmy się więc poszczególnym ekologicznym modelom.

Volkswagen ID.4

Pierwszym ekologicznym modelem Volkswagena, na który warto zwrócić uwagę, jest ID.4. Wybierając go, możemy liczyć na akumulator o pojemności netto 77 kWh, zasięg wynoszący 360-523 km oraz moc systemową 150 kW. Główną zaletą auta jest to, że można je niemal wszędzie naładować: w domu prądem z gniazdka lub korzystając z ładowarki o  mocy ładowania do 7,2 kW(Pure) lub 11 kW(Pro). Publiczne stacje ładowania przy stacjach benzynowych i autostradach umożliwiają również szybkie ładowanie prądem stałym. Na ekologicznym zasilaniu się jednak nie kończy. Wnętrze dostępne jest w czterech pakietach, stąd też każdy może dostosować je do swoich indywidualnych wymagań. W ten sposób zyskać możesz podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa w przednich siedzeniach, z pneumatyczną regulacją i funkcją masażu, podgrzewane przednie siedzenia ergoActive z przodu, z elektryczną regulacją, pamięcią ustawień i wysuwanym podparciem pod uda. Taki zestaw gwarantuje najwyższą wygodę, dzięki czemu podróżowanie stanie się maksymalnie wygodne. Do tego dochodzi doskonały wygląd zewnętrzny i mamy przepis na auto idealne!

Jeśli chcesz zobaczyć, najciekawsze ekologicznych samochodów od Volkswagena, wejdź na stronę https://centrumwroclaw.pl/vw/.

Volkswagen ID. Crozz

Model ID. Crozz charakteryzuje się dużym zasięgiem (nawet 500 km), w związku z czym żaden cel nie będzie dla Ciebie zbyt odległy. Przestronne wnętrze ID. Crozza zaprojektowano w taki sposób, byś czuł się w nim maksymalnie komfortowo. Dzięki zmiennej konfiguracji możesz zapakować do niego nawet rower czy bagaż na całe wakacje. Nowoczesna technologia zadba o czyste, świeże powietrze – wewnątrz i na zewnątrz. Bez emisyjny silnik elektryczny pracuje niezwykle cicho, dzięki czemu w pełni będziesz mógł się skupić na drodze. Poza ekologią model ten może pochwalić się niezwykle nowoczesnymi udogodnieniami. Jednym z nich jest ID. Pilot, który może kierować samochodem za Ciebie. W trybie autonomicznym kierownica wsuwa się w kokpit, a kierowca ma więcej swobody i czasu, by odpocząć. ID. Crozz to nowoczesny crossover łączący cechy SUVa z zaletami coupé. A do tego jest niezwykle praktyczny i doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i poza nim. Bez wątpienia więc pokocha go niejeden klient.

Golf GTE – hybryda ze sportową duszą

Oprócz w pełni elektrycznych modeli, na rynku dostępne jest też drugie, bardziej powszechne ekologiczne rozwiązanie – hybrydy. Jednym z godnych uwagi modeli jest VW Golf GTE z funkcją ładowania bezprzewodowego. Wyróżnia się on wysokim komfortem jazdy dzięki siedzeniom sportowym TOP, wyświetlaczowi Head-up, multifunkcyjnej kierownicy oraz obsłudze głosowej. Co więcej, nowoczesna technologia Car2X zapewnia bezpieczeństwo i przekazuje kierowcy przydatne informacje, na przykład może ostrzec przed remontem drogi lub poruszającymi się na sygnale pojazdami uprzywilejowanymi. Wszystkich tych udogodnień dopełnia nienaganny design. Sportowo-elegancka stylistyka rozkocha w sobie niejednego fana motoryzacji. Do tego dochodzi niezwykła zwinność i aerodynamika, a także wyraziste światła LED  oraz indywidualnie wybierane obręcze kół… Wszystko to sprawia, że od teraz ekologia idzie w parze z niesamowitą wygodą oraz niepowtarzalnym stylem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Secured By miniOrange